Van For Holiday - Dovolená v obytné dodávce

+420 605 989 847
Zpět


Kuchyně v obytné dodávce

Vítejte v kuchyni! Pojďte se podívat jak komfortně je vybavená kuchyně v obytné dodávce Van For Holiday a jaké všelijaké vychytávky vám zpříjemní vaření.PRACOVNÍ PLOCHA

Pracovní plocha kuchyně ve VAN FOR HOLIDAY je veliká tak akorát na odložení a manipulaci při přípravě jídla. Pracovní prostor si však můžete snadno a rychle zvětšit díky praktickému systému Push-up a to pouhým stisknutím a vysunutím přídavného stolku. Celková plocha kuchyňské linky je 155 x 45 cm a to už je naprosto dostačující prostor i pro náruživé kuchaře.

PLYNOVÝ VAŘIČ

Základem kuchyňské linky je plynový vařič se 2 plotýnkami (menší a větší), což umožňuje vařit současně hlavní jídlo a přílohu. Zdroje vařiče je plynová nádrž zabudovaná v garážové části.

LEDNICE

Neodmyslitelnou součástí kuchyně je kompresorová lednice o objemu 65 litrů s praktickým umístěním po pravé straně vedle linky. Součástí lednice je i mrazák. Pokud však víte, že mrazák nevyužijete, můžete díl vyjmout a okamžitě si tak zvětšíte prostor lednice. Velikost umožňuje sbalit jídlo pro 4 člennou rodinu na 3-4 dny. Do dveří se vejde sklenice se šťávou, pivo a 2 lahve vína J

VYBAVENÍ

Vybavení kuchyně je srovnatelné s domácí kuchyní. Pouze porcelánové nádobí je nahrazeno melaminovým (talíře, hrnky, skleničky v celkovém počtu 20 kusů). Sada je sbalena v kompaktním boxu, aby za jízdy necinkala. Další vybavení obsahuje sadu příborů pro 4 osoby, velkou sadu nožů, prkýnka, naběračku, obracečku, síto na těstoviny, místy na salát a ovoce, struhadlo, kořenky a další nezbytné vybavení.

 

DŘEZ

Další součástí kuchyně je dřez s polohovatelnou baterií (ve směru nahoru a dolu) a regulací teploty vody. K vybavení kuchyně patří i odkapávač na nádobí a silikonová podložka pod odkapávač nebo jako podložka pod hrnec s teplou polévkou.

VODA

Na baterii je napojená voda ze 100 litrové nádrže na čistou vodu. Dále voda odtéká do odpadní nádrže o objemu 90 litrů. Nádrž na čistou vodu je umístěna pod zadními sedačkami a napouští se snadno hadicí zvenčí vozu. Z odpadní nádrže se pak snadno vypustí (např. nad kanalizací) pouhým otevřením kohoutu.

ÚLOŽNÉ PROSTORY

Na cestu si můžete vzít skutečnou zásobu potravin – úložné prostory vám to umožní. V lince najdete 1 příborníkový a 2 velké šuplíky, 1 velkou skříňku a 2 větší šuplíky. Další velká skříňka je nad lednicí. S naprostým přehledem se do kuchyně vejde poměrně slušná zásoba jídla pro 4 člennou rodinu na týden. Dál se stejně dokupuje čerstvé. Nejoblíbenější kuchyňský prostor dětí je bezesporu poslední šuplík, protože se nachází na dosah ruky od zadní sedačky. Ideální místo pro dobroty a nezbytnosti pro děti, které se z tohoto místa za jízdy občerství sami.

U skříněk stojí za povšimnutí kvalitní kování a u šuplíků praktický brzdný systém včetně „zamčení“ na cestu.

TAK AŤ VÁM NA CESTÁCH CHUTNÁ!


Zpět

Co obytný vůz nabízí?

Exteriér

 • Prostorná a snadno ovladatelná markýza Fiamma
 • Kempingový nábytek (4 židle + stůl)
 • Vyrovnávací klíny, venkovní koberec
 • Propojovací kabel 30m na 230V + redukce na připojení ke karavanu + redukce na připojení do kempové přípojky
 • Upínací popruhy pro zajištění věcí v garáži
 • Výstražný trojúhelník + tažné lano

Interiér

 • Plně vybavená kuchyně
 • Hadice na pitnou vodu 8m + redukce
 • Vše pro úklid
 • Hasicí přístroj, vodováha
 • Bezpečnostní vesty + lékárnička
 • WC chemie, speciální toaletní papír